Čištění fasád Ostrava, tlakové mytí fasád a střech

Profesionální tlakové čištění fasád a mytí fasád, střech Ostrava, Havířov, Frýdek - Místek, Karviná, Rychvald, Bílovec, Studénka, Nový Jičín a okolí

Ověřená firma s dlouholetou zkušeností Domino úklid vám nabízí profesionální tlakové čištění fasád, zdí, střech pomníků, náhrobků, soch, plotů a veškerých povrchů v Ostravě a okolí. Mimo tlakové čištění střech a fasád Provádíme také impregnační a ochranné nátěry a nástřiky. Provádíme také odstranění a čištění graffity. A Čištění koberců, sedaček

Pracujeme od pondělí do neděle svátky a víkendy. Kontaktovat nás můžete kdykoliv na telefonu 777 782 725. Před čištěním je cenová kalkulace a obhlídnutí zakázky zdarma. Naše služby poskytujeme ve městech Ostrava Havířov, Frýdek - Místek, Karviná, Rychvald, Bílovec, Studénka, Orlová, Opava.

Mytí a čištění fasád Ostrava a okolí

V současné době jsou fasády nejvíce namáhány, zejména ve městě fasády trpí problémy s atmosférickými nečistotami a plísněmi atd. Čištění fasády se provádí nejen za pomocí vody, ale i speciálních čistících přípravků. Čištění fasády by se mělo pohybovat v rozmezí 5 - 8 let. Po osobní prohlídce je možné vyčistit i starou fasádu. Samostatné čištění se doporučuje pouze novějším fasádám, v případě starších fasád se provádí čištění a nátěr nejen barevný ale i penetrační. 

Používáme ty nejkvalitnější stroje na trhu včetně několika patentovaných systémů. Naše stroje obsahují trysky s regulací tlaku, takže vyčistíme i citlivé povrchy. Po vyčištění nesmí chybět ochranný nástřik, který má algicidní a fungicidní účinky, takže se na fasádě nedrží voda a je méně náchylná k atmosférickým nečistotám. Naše čištění obsahuje:

 • čištění fasády od atmosférických nečistot
 • čištění fasády od lišejníků, řas, plísní a hub
 • aplikujeme ochranné, hydrofobní a zpevňovací nátěry
 • aplikujeme fasádní probarvené hmoty

Technika čištění fasád a střech:

 1. V případě potřeby zakrytí folií okna a dlažbu aby nedošlo k poškození.
 2. Nanesení fungicidního speciálního přípravku, který zneškodní řasy plísně a zárodky atd.
 3. Poté je pod nízkým tlakem s maximální teplotou vody 50 stupňů celsia celá fasáda opláchnuta.
 4. V případě potřeby je proveden nový nátěr fasády
 5. Nanesení ochranného nátěru proti plísním a řasám
 6. hydroizolační nátěr proti nasákavosti fasády

Čištění fasády ze země pomocí teleskopického nádstavce - v případě dobré dostupnosti a fasády například bungalovů je možnost čištění ze země. Čištění pomocí ramenní plošiny - metoda je technicky a cenově nejdražší možnost čištění také těžko dostupné místa. Čištění pomocí žebříku nebo přenosného lešení.

Čištění střech Ostrava a okolí

Poskytujeme také profesionální čištění střech Ostrava a okolí. Používáme žebříky, horolezeckou techniku nebo ramenní plošiny. Po vyčištění střechy provádíme také nové nátěry a ochranné impregnační nástřiky proti novotvorbě mechů, řas, plísní. Impregnace je důležitá, protože prodlužuje životnost střechy a na nějaký čas zabrání tvorbě atmosférických nečistot. Čištění je prováděno rotačními tlakovými tryskami s regulací tlaku, takže zajistí i vyčištění velice zašlých střech bez poškození. Čištění je vhodné na veškeré druhy střech.

Čištění graffity, odstranění graffity Ostrava

Graffiti je kresba provedená pigmentovými hmotami na porézním povrchu, ve kterém setrvává a mění trvale jeho estetický vzhled. Čištění je prováděno tlakovou myčkou a chemickými prostředky, po zhodnocení stavu poškození můžeme provést nový nátěr barvy a penetrační zpevnění.

Výhody tlakového čištění fasád a střech:

 • Dokážeme odstranit veškeré zaschlé usazeniny.
 • Metoda je ekologicky šetrná.
 • Cena čištění je v porovnání s vytvořením nové fasády zlomková.
 • Prodloužení životnosti fasády.
 • Lepší izolační vlastnosti.


Ceník čištění střech a fasád 

Vysokotlaké čištění fasád

90 Kč m2

Oplachnutí fasády před nátěrem 

50 Kč m2

Nátěr fasády 

Speciální silikonové barvy s ochrannými látkami proti plísním a řasám

280  Kč m2

Nano ochrana fasády 

40 Kč m2

Vysokotlaké čištění střechy

Čištění včetně chemie na likvidaci řas, mechů, bakterií, plísní

100 Kč m2

Ochranný nástřik proti mechům (doba trváni ochrany podle přírodních a teplotních podmínek)

20 Kč m2

Doprava čištění střech Ostrava, Frýdek, Opava, Havířov, Vřesina a okolí.

6 Kč km

Kontaktujte nás a my se vám ozveme

čištění fasád Ostrava