Čištění fasád Ostrava, tlakové mytí fasád a střech

Profesionální tlakové čištění fasád a mytí fasád, střech Ostrava, Havířov, Frýdek - Místek, Karviná, Rychvald, Bílovec, Studénka, Nový Jičín a okolí

Ověřená firma s dlouholetou zkušeností Domino úklid vám nabízí profesionální tlakové čištění fasád, zdí, střech pomníků, náhrobků, soch, plotů a veškerých povrchů v Ostravě a okolí. Mimo tlakové čištění střech a fasád Provádíme také impregnační a ochranné nátěry a nástřiky. Provádíme také odstranění a čištění graffity. A Čištění koberců, sedaček. Pracujeme od pondělí do neděle svátky a víkendy. Kontaktovat nás můžete kdykoliv na telefonu 777 782 725. Před čištěním je samozdřejmostí cenová kalkulace a obhlídnutí zakázky zdarma. Naše služby poskytujeme ve městech Ostrava Havířov, Frýdek - Místek, Karviná, Rychvald, Bílovec, Studénka, Orlová, Opava.

Mytí a čištění fasád Ostrava a okolí

V současné době jsou fasády nejvíce namáhány, zejména ve městě fasády trpí problémy s atmosférickými nečistotami a plísněmi atd. Čištění fasády se provádí nejen za pomocí vody, ale i speciálních čistících přípravků. Čištění fasády by se mělo pohybovat v rozmezí 5 - 8 let. Po osobní prohlídce je možné vyčistit i starou fasádu. Samostatné čištění se doporučuje pouze novějším fasádám, v případě starších fasád se provádí čištění a nátěr nejen barevný ale i penetrační. Používáme ty nejkvalitnější stroje na trhu včetně několika patentovaných systémů. Naše stroje obsahují trysky s regulací tlaku, takže vyčistíme i citlivé povrchy. Po vyčištění nesmí chybět ochranný nástřik, který má algicidní a fungicidní účinky, takže se na fasádě nedrží voda a je méně náchylná k atmosférickým nečistotám. Naše čištění obsahuje:

 • čištění fasády od atmosférických nečistot
 • čištění fasády od lišejníků, řas, plísní a hub
 • aplikujeme ochranné, hydrofobní a zpevňovací nátěry
 • aplikujeme fasádní probarvené hmoty

Technika čištění fasád a střech:

 1. V případě potřeby zakrytí folií okna a dlažbu aby nedošlo k poškození.
 2. Nanesení fungicidního speciálního přípravku, který zneškodní řasy plísně a zárodky atd.
 3. Poté je pod nízkým tlakem s maximální teplotou vody 50 stupňů celsia celá fasáda opláchnuta.
 4. V případě potřeby je proveden nový nátěr fasády
 5. Nanesení ochranného nátěru proti plísním a řasám
 6. hydroizolační nátěr proti nasákavosti fasády

Čištění fasády ze země pomocí teleskopického nádstavce - v případě dobré dostupnosti a fasády například bungalovů je možnost čištění ze země. Čištění pomocí ramenní plošiny - metoda je technicky a cenově nejdražší možnost čištění také těžko dostupné místa. Čištění pomocí žebříku nebo přenosného lešení.

Čištění střech Ostrava a okolí

Poskytujeme také profesionální čištění střech Ostrava a okolí. Používáme žebříky, horolezeckou techniku nebo ramenní plošiny. Po vyčištění střechy provádíme také nové nátěry a ochranné impregnační nástřiky proti novotvorbě mechů, řas, plísní. Impregnace je důležitá, protože prodlužuje životnost střechy a na nějaký čas zabrání tvorbě atmosférických nečistot. Čištění je prováděno rotačními tlakovými tryskami s regulací tlaku, takže zajistí i vyčištění velice zašlých střech bez poškození. Čištění je vhodné na veškeré druhy střech.

Čištění graffity, odstranění graffity Ostrava

Graffiti je kresba provedená pigmentovými hmotami na porézním povrchu, ve kterém setrvává a mění trvale jeho estetický vzhled. Čištění je prováděno tlakovou myčkou a chemickými prostředky, po zhodnocení stavu poškození můžeme provést nový nátěr barvy a penetrační zpevnění.

Výhody tlakového čištění fasád a střech:

 • Dokážeme odstranit veškeré zaschlé usazeniny.
 • Metoda je ekologicky šetrná.
 • Cena čištění je v porovnání s vytvořením nové fasády zlomková.
 • Prodloužení životnosti fasády.
 • Lepší izolační vlastnosti.

Ceník čištění a mytí fasád a střech