Mytí a čištění zámkové dlažby Ostrava | Domino úklid

Profesionální tlakové čištění a mytí zámkové dlažby Ostrava, Havířov, Rychvald, Frýdek-Místek, Ostravice, Studénka, Opava, Bílovec, Vřesina - Preciznost, Rychlost, Skvělá cena

Nabízíme čištění zámkové dlažby, čištění chodníků, čištění venkovních teras, čištěné schodišť, renovace a hloubkové čištění dlažby, odstranění mastnot z betonové či kamenné dlažby, odstranění mechů, nečistot a zašlých fleků ekologicky šetrnou metodou, čištění zídek, plotů, okapů, čištění fasád, čištění střech, čištění benzínových stanic, tartanových povrchů a dětských hřišť Ostrava a okolí. Ochranné nástřiky proti tvorbě mechů atd. Pracujeme od pondělí do nedělě od 7:00 do 21:00 svátky a víkendy bez příplatků míly a vyškolený personál:) telefon : 777 782 725 !!
 
 
čištění zámkové dlažby Ostravačištění zámkové a betonové dlažby Ostrava
 
Zámkové dlažba v současné době nacházejí své uplatnění i na vysoce namáhaných místech, na pochozích a pojezdových plochách soukromých i veřejných, jako jsou parkoviště či chodníky. Optimální složení betonu, ve spojení s moderní výrobní technologií, zaručují u všech výrobků vysokou pevnost, nízkou obrusnost, mrazuvzdornost a vysokou odolnost jejich povrchu proti vnějším vlivům. Všechny zámkové dlažby jsou již ve výrobě opatřeny trvalou impregnací, která zamezuje nasákavosti betonu a výrazně omezuje ulpívání povrchových nečistot. 
 

Technika čištění zámkové dlažby

Naše čištění zámkové dlažby zahrnuje, tlakové mytí s rotačním tlakovým nádstavcem a ruční čištění více znečištěných míst, s užitím speciálního roztoku na odstranění skvrn a údržbu vaší dlažby. Podle stupně znečištění a povrchu zvolíme správný roztok, který na povrch naneseme a poté tlakovým mytím a kartáčet odstranujeme nečistoty spolu s roztokem. Čištění dlažby alespoň jednou ročně prodlužuje její životnost, navíc používáme impregnační roztok, který braní proniknutí nečistot do hloubky dlažby a oživuje barvy. Provádíme také zasypání spár pískem, které je nezbytné a brání vzniku mechů.
 

Provádíme také impregnační nátěry a nástřiky

Po vyčištění dlažby doporučujeme provést impregnační nástřik nebo nátěr speciálním přípravkem. Nátěr má tyto vlastnosti:

 • Vodoodpuzující, hydrofobizační.
 • Vysoká ochrana proti klimatickým vlivům.
 • Vysoká dlouho trvající účinnost, zabraňuje tvorbě mechů.
 • Samočistící efekt.
 • Zanechává původní vzhled.
 • Ochrana až na 5 let podle přírodních vlivů.
 

Výhody tlakového čištění dlažeb a ostaních povrchů

Delší životnost, lepší údržbu a pěknější vzhled dlažby, zídky, fasády, střechy, parkovací či příjezdové plochy. 
Ekologická a šetrná metoda. Umí odstranit i staré zaschlé nečistoty. Součásti čištění také impregnační roztok, který prodlužuje životnost dlažby a zabraňuje pronuknutí nečistot do hloubky.
 

Čištění tartanu, tenisových kurtů, běžeckých drah a ostatních sportovních povrchů Ostrava. Tlakové a rotační mytí za použití speciálních přípravků určených přímo na váš povrch. Čištění dětských hřišť a tartanu ve školkách a školách nebo sportovních zařízeních.

čištění tartanu Ostrava
 

Čištění a mytí dlažeb Ostrava zahrnuje odstranění 

 • atmosférické nečistoty (prachové částice, smog, saze)
 • organické nečistoty (řasy, plísně, mechy a pod.)
 • graffiti, barvy, laky a mořidla
 • mastnotu a olejové skvrny (při velkém vsáknutí skoro nemožné odstranit, jdou použít kyseliny a silná chemie pro zlepšení vzhledu)
 • cementový povlak, rez i solné výkvěty
 • pogumování betonových, asfaltových a antiskidových povrchů
Co budeme potřebovat?
 • Zajištění elektrické zásuvky nejlépe 380/400 v. 5 kolíková zásuvka 16/32 A. V případě nejsilnějčího stroje.
 • Přístup k vodě.

Ceník čištění zámkové dlažby, betonové dlažby a ostatních povrchů

   
Čištění zámkové dlažby - běžné znečištění od 40 Kč m2               
Čištění teras 40 Kč m2
Čištění tartanové dráhy (pro školy cena k jednání) od 30 kč m2
Impregnace dlažby (prodlužuje životnost dlažby, vydrží déle čistá, výrazně doporučujeme, jelikož brání novotvorbě řas, mechů, plísní. Ochrana až na 5 let dle výrobce) od 20 kč m2
Zasypání spár pískem(klasickým, křemičitým), bez zasypání se opětovně vytvoří ve spárách mech 15 kč m2
Minimální cena zakázky  2000 kč
Čištění soklů 200 kč kus
Čištění zdí 40 kč m2
Doprava Havířov, Rychvald, Frýdek-Místek, Ostravice. DOPRAVA OSTRAVA ZDARMA!! 
telefon : 777 782 725 !!
200 Kč

 Domino úklid Ostrava Čištění koberců Ostrava

 

Objednávka čištění dlažeb